KONST / Litografier / Färglitografi 10683621
nr 1068 3621
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Stockholmsmotiv, PT, signerad, motivet: 47x55
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:51:43
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg